מהו טיפול לייזר בפטריות ציפורניים

טיפול בלייזר לפטרת ציפורניים הוא טיפול חדש יחסית.

הוא משמש כדי לחסל את הזיהום ואת מיטת הציפורן.

את הטיפול בלייזר ניתן לעשות בבית, אך מומלץ לעשות זאת בפיקוח רופא.

פטרת ציפורניים היא מצב שנגרם על ידי זיהום פטרייתי.

זה יכול להשפיע על הציפורניים או ציפורני הרגליים, וזה יכול להיות כואב ומביך. המונח 'פטרת ציפורניים' כולל מספר מצבים שונים. חלקם אינם מזיקים, אך אחרים יכולים להיות חמורים יותר.

טיפול בלייזר בפטרת ציפורניים הוא דרך חדשנית לטיפול במצב זה בו מיטת הציפורן וצלחת הציפורן נחשפות לאור לייזר כדי להרוג את הפטריות שמתחת לציפורניים.

פטרת ציפורניים היא בעיה נפוצה המשפיעה על מיליוני אנשים.

זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל היגיינה לקויה, כסיסת ציפורניים והזעת יתר.

ניתן להשתמש בטיפול לייזר כדי להרוג את הפטרייה מתחת לציפורן. התהליך כולל שימוש בלייזר כדי לזרז את תאי הפטרייה על או ליד הציפורניים שלך.

אור הלייזר פוגע בתאים בציפורן שנדבקו בפטרייה, אשר לאחר מכן הורגת אותם ומונעת מהם להתרבות. זה עוזר למנוע מזיהומים חדשים להתרחש וגם מפחית את כל התסמינים שחווית.

טיפול בלייזר בפטרת ציפורניים הוא הליך חדש יחסית שהולך והופך פופולרי יותר ויותר.

הטיפול אינו פולשני ולכן הסיכון לסיבוכים או לתופעות לוואי נמוך. קרן הלייזר מכוונת לפטרייה ומשמידה אותה על ידי פירוק דפנות התא שלה.

ניתן להשתמש בלייזר לטיפול גם בציפורניים וגם בציפורניים, אך בדרך כלל מטפלים בציפורן אחת או שתיים בלבד בכל ביקור. ההליך לוקח בערך 10 דקות לכל ציפורן, אך לרוב המטופלים זה פחות כואב מאשר ביצוע הליך במשרד עם הרדמה מקומית.

טיפול בלייזר בפטרת ציפורניים הוא תהליך שבו נעשה שימוש באור הלייזר לפגיעה בתאים שאחראים לזיהום.

ניתן למקד את אור הלייזר במיטת הציפורן, בעור סביבה או בשניהם. טיפול זה מתאים בעיקר לאנשים עם מקרים קלים עד בינוניים של פטרת ציפורניים.

ההליך עשוי להימשך עד 15 דקות וזמן ההחלמה בדרך כלל מהיר מאוד. תופעות הלוואי הן בדרך כלל מינימליות ויחלפו תוך מספר ימים או שבועות.

טיפול בלייזר לפטרת ציפורניים הוא הליך פופולרי שניתן לעשות בנוחות הבית.

זה מומלץ בעיקר לחולים עם מקרים מקומיים וקלים של פטרת ציפורניים.

ההליך אינו כואב והלייזר מכוון לחלק של הציפורן שנדבק בפטרייה. הלייזר אינו מכוון לתאים בריאים והוא משאיר אותם שלמים, מה שאומר שעדיין ניתן לגדל את הציפורניים לאחר טיפול.

מהם היתרונות של שימוש בטיפולי לייזר?

טיפולי לייזר זולים מטיפולים אחרים, אינם דורשים הרדמה או ניתוח, הם מהירים ואינם כואבים. טיפולי לייזר גם מאפשרים לך להמשיך לגדל את הציפורניים שלך תוך כדי טיפול בזיהום הפטרייתי שלך.

פטרת ציפורניים היא בעיה נפוצה וחוזרת.

זה יכול להיגרם על ידי חיידקים, פטריות או שמרים. התסמין השכיח ביותר של פטרת ציפורניים הוא שינוי צבע צהוב, חום או לבן של לוחית הציפורן. טיפול לייזר בפטריות ציפורניים

הטיפול בפטרת הציפורניים תלוי בסוג הזיהום. לדוגמה, אם זה נגרם על ידי חיידקים, אז הרופא עשוי לרשום אנטיביוטיקה דרך הפה כדי להרוג חיידקים ולמנוע מהם להתפשט לחלקים אחרים של הגוף. אם זה נגרם על ידי שמרים, אז תרופות אנטי פטרייתיות נקבעות לטיפול.

שתפו פוסט זה
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email