כיצד ניתן להשיג חיוך מושלם ומהר?

כולם חולמים לזכות בחיוך לבן ומושלם, בו כל השיניים ישרות אבל מבלי לעשות עבור כך מאמץ גדול מידי. ברבות השנים פותחו שיטות מתקדמות ליישור והלבנת השיניים, כאשר ציפוי החרסינה היו מאז ומתמיד אחת השיטות המהירות ובעלות התוצאות הטובות ביותר. איך זה בדיוק עובד וכיצד ניתן להשיג את החיוך המושלם במהירות? הכנו עבורך מדריך מקוצר.

 

למי ציפוי החרסינה מתאים?

טיפול ציפוי החרסינה יכול להתאים במיוחד לאנשים עם פגעים שונים בשיניים, למשל שן שבורה, שן סדוקה או שיניים שסובלות מנסיגת חניכיים בולטת. הטיפול מתאים במיוחד לאנשים שלקחו במשך שנים תרופות ואלה פגעו בצבע השיניים שלהם. לא תמיד הטיפול יתאים למעשנים, כיוון שמעשנים כבדים עלולים להיות בעלי שיניים צהובות או הרוסות מאוד שיצריכו טיפול מסיבי יותר. כמו כן, הטיפול יכול להתאים מאוד לאנשים להם יש רווח רחב בשיניים. בעזרת הציפוי ניתן לסגור את הרווח ממש במהירות ובאופן טבעי.

 

מדוע השיטה פופולארית כל כך?

רבים מחפשים אחר רופא שיניים בירושלים מתוך רצון לבצע את טיפול ציפוי החרסינה ולא בכדי. שיטה זו טומנת בחובה המון יתרונות לעומת שיטות אחרות לקבלת תוצאת חיוך אסתטית. אז יתרון מאוד בולט הוא כמובן הזמן הקצר בו ניתן לבצע את הטיפול והתוצאה המידית שניתן לקבל ממנו. למעשה, בסיום הטיפול ניתן ליהנות מחיוך בו השיניים ישרות, לבנות ונקיות. במקרים רבים אחרים יישור השיניים יארך חודשים רבים וגם טיפולי הלבנת שיניים יכולים להיות ארוכים במיוחד.

 

ההכנה ותיאום הציפיות

כאשר מבצעים ציפוי חרסינה בירושלים יש לעשות זאת אצל רופא שיניים המתמחה בתחום זה. הניסיון, הידע והמקצועיות הן אלו שיעשו את ההבדל בין תוצאה מספקת ובין תוצאה מושלמת, והרי כולם רוצים בסוף תוצאה מושלמת.

הטיפול מתחיל בבדיקות כלליות כדי לוודא התאמה לטיפול. מבצעים קודם צילום רנטגן של השיניים ועורכים בדיקה כללית אצל רופא השיניים. השלב השני יהיה תיאום הציפיות וההבנה איזו תוצאה ככל הנראה תתקבל בהתאם למצב השיניים באותו זמן נתון. רופאי השיניים עושים שימוש בכלים דיגיטליים שונים כדי לאפשר למטופלים לראות כיצד תראה התוצאה הסופית של הטיפול, כך תיאום הציפיות ריאלי וגם ניתן לבחור כך את דרגת לובן השיניים בהתאמה מדויקת למראה הפנים וצבע העור.

 

מהלך הטיפול

בטיפול עצמו מכינים קודם כל את הציפויים הקבועים מהחרסינה. מי שמכין את הציפויים הוא טכנאי השיניים המקצועי וזאת על סמך הבדיקות והצילומים המקדימים. השלב האחרון יהיה לקחת את הציפויים המוכנים ולהדביק אותם על גבי השיניים באמצעות דבק רב עוצמה מיועד בדיוק לשם כך. מדובר על עבודה מורכבת ועדינה במיוחד המצריכה ידע וניסיון רב של רופא השיניים.

 

מיומנות רופא השיניים היא זו שתקבע את התוצאה

כדאי לדעת שלא כל רופא שיניים בירושלים יספק את אותה התוצאה, שכן המיומנות והניסיון יעשו את כל ההבדל. ישנם מקרים בהם בפה אחד שיניים שונות בעלות גוונים אחרים, יכול להיות באותו הפה גם רווח ובנוסף הוא יכול להיות בעל שברים שונים. כדי לטפל בכל הנושאים הללו ולזכות בסופו של דבר בתוצאה שלמה של חיוך לבן ונקי, על רופא השיניים להיות מקצועי ובעל ידע רב. מוצאים אותו בעזרת המלצות, מתוך הבנה כמה זמן הוא פועל בתחום וכמובן על פי מגוון הטיפולים והמכשור הרפואי שיש לו במרפאה.

לסיכום, ציפוי חרסינה יכול לסייע להשיג מראה אסתטי ויפיפה לשיניים, והוא מתאים למגוון רחב של אנשים. עם זאת, חובה לעשות את הטיפול במרפאה מקצועית המתמחה בכך כדי להבטיח תוצאה מדויקת.

שתפו פוסט זה
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email