הסרת שיער בלייזר בגב

הסרת שיער בלייזר בגב

אין ספק שקיימות שיטות שונות להסרת שיער בגף, כגון גילוח, קרמים להסרת שיער או שעווה, שמאפשרים לכם להסיר את השיער בעצמכם, אבל אף אחת מהשיטות האלה לא תעניק לכם תוצאות של גב חלק לחלוטין. הסרת שיער בלייזר נחשבת בשנים האחרונות לשיטה הכי יעילה והכי טובה להסרת שיער לצמיתות. אחד האזורים הפופולאריים בהם נשים וגברים כאחד בוחרים לבצע הסרת שיער בלייזר הוא בגב. מדובר באזור גדול שמאוד קשה לבצע בו הסרת שיער בכוחות עצמנו, מה גם שהתוצאות בכל שיטה אחרת לא מחזיקות מעמד.

לכן, על מנת להשיג גימור מושלם של גב נטול שיער, יש צורך לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר בגב. אז אם נמאס לכם מגב שעיר, שיטה זו תחסל את צמיחת השיער אחת ולתמיד. מאמר זה מציג את המאפיינים הייחודיים של שימוש בלייזר להסרת שיער מהגב.

הסרת שיער בלייזר בגב להשגת תוצאות לצמיתות

אם אתם מחפשים פתרון קבוע, הגיע הזמן לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר בגב. התוצאות מהליך זה הן קבועות, ומונעות מהשיער המטופל לצמוח בחזרה. הלייזר מכוון לזקיקי השיער, והטיפול כרוך במספר מפגשים, בשיטה מהירה ויחסית נטולת כאבים.

מהלך טיפול הסרת שיער בלייזר

כך מתנהל טיפול הסרת שיער בלייזר בגב: מכשיר לייזר פולט פולסים של אור במיקוד על העור, להריסת זקיקי השיער ומניעת צמיחה מחודשת. שיער צומח בשלושה שלבים שונים, והלייזר יעיל רק כאשר השיער נמצא בשלב הצמיחה.

כדי ללכוד ולהרוס את השיער, יש צורך במספר מפגשי טיפול, מכיוון שלא כל השערות נמצאות באותו שלב של צמיחה בו זמנית. חלק מהמטופלים זקוקים לארבעה מפגשי טיפול, שכל אחד מהם נמשך רק כמה דקות בכל פעם. טיפול הסרת שיער בלייזר בגב מכוון לשערות מרובות בכל פעימת הלייזר.

לאחר הטיפול

תופעת לוואי נפוצה לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר בגב היא עור אדום או נפוח מיד לאחר מפגש הטיפול. זוהי תופעת לוואי נורמאלית וקלה שבדרך כלל ניתנת להקלה על ידי שימוש בג'ל אלוורה. לאחר הטיפול יש להימנע מחשיפה לשמש, ורק עם השלמת ההליך יהיה בטוח לחשוף את העור לשמש.

יש להקפיד גם על לבישת בגדים רופפים ולהימנע מפעילות שגורמת להזעה, כגון אימון אירובי או שהות בסאונה. חשוב לזכור כי בהתאם לסוג העור והשיער, יתכן שלא ניתן יהיה להשיג תוצאות קבועות במאת האחוזים. חלק מהמטופלים צריכים לעבור טיפולי המשך לאחר מספר חודשים או אחת לשנה או שנתיים. חשוב לזכור כי כאשר בוחרים לבצע הסרת שיער בלייזר בגב או בכל אזור אחר, אין להיחשף לשמש לא בימים שלפני הטיפול ולא בימים שאחריו. מומלץ לבחור מכון מקצועי לביצוע הטיפול, לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים, לברר מחירים ורק אז לקבל החלטות.

למידע נוסף קרא עוד באתר: https://hairpower.co.il

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

מכתב מפסיכולוג לנערה מתבגרת

אחד הנושאים העולים שוב ושוב בפניות בני נוער באינטרנט ל"פסיכולוג בזום"  הוא מערכת הלחצים  עליה הם מתלוננים מצד ההורים, לחץ

בלוג

ספא עם חדר פרטי בצפון

מחפשים ספא זוגי רומנטי בצפון עם עיסוי בחיפה ? מקום להתפנק בו, להנות, להעביר יחד זמן איכות במקום קסום ורגוע,

בלוג

כך תבחרי נעלי ספורט לנשים

הגעת למסקנה כי הגיע הזמן להתחיל להתאמן? בשלב הראשון יהיה עלייך לחפש אחר נעלי ספורט לנשים. השאיפה תהיה למצוא את